Зеленський заявив про підготовку держперевороту в Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що отримав інформацію про підготовку 1-2 грудня в Україні державного перевороту. У його участь нібито втягують бізнесмена Ріната Ахметова.

Про це він сказав на пресмарафоні 26 листопада.

«Ми отримали інформацію, що 1-2 грудня у нашій державі буде державний переворот. У нас є не тільки агентурна інформація. У нас є записи, де представники з України обговорюють із представниками Росії участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні», — сказав Зеленський.

Додавши, що у держпереворот нібито мають залучити мільярд доларів. За словами Зеленського, це «підстава Ахметова» і його нібито втягують у війну проти України.

«Вважаю, що він її (війну — ред.) розпочав. На жаль, це буде його велика помилка, не можна воювати проти свого народу та президента, якого обрали українці», — зазначив президент.

Крім того, Зеленський запросив Ахметова до Офісу президента, щоб «послухати інформацію, якою можна поділитися».

Президент уточнив: «Не Ахметов готує переворот. Люди зі служб РФ і деякі товариші з України обговорюють те, що суспільство готове і що Рінат готовий включатися у питання держперевороту, у зміну чинного президента».

Інші прізвища тих, кого можуть втягнути у держпереворот, Зеленський відмовився назвати.

26 листопада Володимир Зеленський проводить тригодинний пресмарафон. На нього запросили журналістів лише з 32 медіа, попередньої акредитації в Офісі президента не проводили.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top