![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/256218688_2928167330777338_3734448022717118201_n-1024x576.jpg)
На перехресті вулиць Стрийської та Сахарова облаштований кільцевий рух транспорту. Будуть встановлені нові дорожні знаки.
Про це йдеться у повідомленні на сайті ДМР.
«Мета змін дорожнього руху на перехресті вулиць Стрийської та Сахарова – наявні проблеми з транспортною розв’язкою та перевищення швидкості руху, яке часто траплялось на цьому відрізку дороги» – повідомив заступник міського голови Дрогобича Роман Москалик.
Затвердженням та погодженням проекту займався Департамент міського господарства. Проект погодила обласна поліція.
Роботи з облаштування кільцевого руху виконуються за спонсорські кошти. За планом їх мають завершити протягом кількох днів. Після розміщення нових дорожних знаків – рух транспорту на цьому відрізку дороги буде здійснюватись за правилами кільцевого руху.