МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня. Кажуть, що в сотень дітей щодня виявляють COVID-19

Міністерство охорони здоров’я рекомендує Міністерству освіти і науки запропонувати обласним і Київській міській держадміністрації розпочати осінні канікули в закладах освіти з 18 жовтня 2021 року.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, цитує пресслужба відомства.

Пропозицію МОЗ звернутися до Міносвіти підтримала Державна комісія з ТЕБ і НС 12 жовтня.

Ляшко пояснив, що ситуація з захворюваністю на коронавірус погіршується, щодня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями йдуть на ізоляцію.

Так, за останню добу, 12 жовтня, серед 16 309 людей, у яких виявили коронавірус, було 1 588 дітей. За 11 жовтня COVID-19 виявили у 1 262 неповнолітніх.

Достроковий початок канікул зменшить активність людей і кількість не обов’язкових соціальних контактів, а це вплине на поширення COVID-19, каже Ляшко.

Зазначимо, що кожна школа призначає дати канікул на свій розсуд. Але є загальні рекомендації для всіх навчальних закладів від Міносвіти. Раніше осінні канікули у школах відомство пропонувало провести з 25 до 31 жовтня 2021 року.

Ляшко також нагадав, що освітяни включені до переліку професій, представники яких мають обов’язково вакцинуватися для повноцінної роботи.

«Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати», — заявив очільник МОЗ.

Нагадаємо, що в Україні виявили ще майже 16,3 тисячі випадків коронавірусу. За добу від ускладнень померла 471 людина.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top