На Львівщині в маршрутках влаштують рейди на дотримання карантину

В середині жовтня на Львівщині почнуть проводити рейди під час яких перевірятимуть, чи дотримуються перевізники карантинних вимог.

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛОДА Степан Рудницький.

Наразі до водіїв ставлять такі вимоги:

  • ранковий температурний скринінг працівникам;
  • наявність у пасажирів та водіїв засобів індивідуального захисту;
  • вологе прибирання з використанням засобів з антибактеріальною дією після кожного рейсу.

Зараз з перевізниками проводять бесіди та нагадують їм про карантинні правила. Однак з середини жовтня відновлять рейди, під час яких перевірятимуть дотримання вищенаведених вимог. Водночас начальник управління патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко наголосив, що під час рейдів до відповідальності притягуватимуть не лише водіїв, а й пасажирів.

«Якщо водій проігнорував вимоги в період дії карантину, той його мають право притягнути до адмвідповідальності. Штраф – від 17 до 34 тисячі гривень. Також, якщо пасажир у салоні транспорту перебуває без маски, не реагує на водія і його вину доведуть, його теж можуть притягнути до адміністартвиної. Штраф становитиме від 510 гривень»,  – пояснив Роман Пилипенко.

Нагадаємо, що кількість захворілих на Covid-19 та тих, кого госпіталізують, стрімко зростає на Львівщині. На сьогодні область залишається на четвертому місці за рівнем нових лабораторно підтверджених випадків. Через цю ситуацію за кілька тижнів у Львівській області прогнозують можливий локдаун.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top