Вже в кінці жовтня на Львівщині можливий ЛОКДАУН

Кількість захворілих на Covid-19 та тих, кого госпіталізують, стрімко зростає на Львівщині. На сьогодні область залишається на четвертому місці за рівнем нових лабораторно підтверджених випадків. Через цю ситуацію за кілька тижнів у Львівській області прогнозують можливий локдаун.

Про це під час сесії сьогодні, 30 вересня, повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

«Весною ми за 7 тижнів дійшли до піку, а станом на 30 вересня вже йдемо 10 тижнів і тільки розкачуємося. Якщо проаналізувати динаміку останніх днів, то запровадження «червоної» зони можливе за 3-4 тижні. Але багато чого залежить від нас – наскільки ми будемо дотримуватися правил карантину, наскільки будемо обмежувати масові заходи та носитимемо маски, дотримуватимемося дистанцій і наскільки активно будемо вакцинуватися», – каже головний медик Львівщини.

Додамо, що за останню добу, 29 вересня, на Львівщині підтвердили майже 1 000 нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією. Загалом за увесь час у Львівській області Covid-19 зафіксували у 150 114 людей. Померлих – 3 896 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 136 747 мешканців. 

У стаціонарах Львівської області зараз перебуває 1 616 людей, що становить 48,24% заповненості. Із них 73 вакцинованих (двома дозами – 37). Наразі 72% медиків отримали дві дози вакцини, тоді як 97% щепилися першою дозою. Серед освітян 51% щеплені двома дозами та 71,5% – лише першою дозою. 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top