Галина Муц з Дрогобича – важко хворіє. Потрібна ваша допомога!

#Допомагайте_відповідально

Ще з раннього віку в Галини на спині була бородавка, яка ніколи не викликала жодного дискомфорту. Але близько двох років тому вона почала змінювати форму і кровоточити, жінка звернулися до лікарів, але як виявилося – не надто вчасно. Галина та її сім’я почули страшний діагноз – меланома шкіри спини ІІІ стадія.

У листопаді 2019 було проведено одночасно дві операції: видалили бородавку та метастази у лімфовузлі. Вже через два місяці видаляли нові метастази у лімфовузлах, і через певний час все знову повторилося. Галина приймала імунотерапію, яка на превеликий жаль не дала успішних результатів, тому після третьої операції було вирішено почати курс хіміотерапії. Перші крапельниці давалися важко, згодом Галина стала почуватися краще, та хвороба продовжувала прогресувати. З’явилися метастази в обох підключичних ділянках, які знову забирали хірургічним шляхом. Загалом за два роки у молодої жінки було 6 рецидивів! Неймовірно складні часи для сім’ї, які своїми силами весь цей час оплачували лікування та операцію, аби лише врятувати свою кохану дружину та найкращу маму. 

Навесні Галина захворіла на коронавірус, її госпіталізували та певний час стан був просто критичний. На щастя, Covid-19 вдалося перемогти! Але рак не відступив… за даними КТ хвороба прогресує в м’які тканини. На сьогоднішній день Галина знову потребує складної операції. Лікарі наполегливо радять приймати «Кітруду», оскільки це єдиний препарат, який наразі може допомогти. Ціна одного курсу- 110 000 грн на місяць, а за вказівками лікарів потрібно мінімум 12 курсів (один рік). Це абсолютно захмарна ціна для сім’ї. Завдяки небайдужим людям було зібрано необхідні кошти для першого курсу препарату, наступний уже 18 жовтня, часу обмаль.

Галина дуже сильна, вона багато пройшла і дуже хоче жити, адже їй лише 42… Сім’я благає вашої допомоги та щиро вірить, що з вашою допомогою вдасться врятувати рідну людину.

ДОПОМОГТИ ГАЛИНІ МОЖНА ТУТ

Зробивши швидкий внесок на профілі Галини

Галина Муц

Приватбанк: 5168 7574 2405 9048, Муц Галина Романівна

PayPal: [email protected] (з позначкою для МУЦ ГАЛИНИ)

Довідково: БФ “Цех Доброти” – благодійна організація, яка допомагає важкохворим дітям та дорослим у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Організація допомагає зібрати кошти на лікування, сформувати пакет документів та виїхати на лікування в Ізраїль або Німеччину. Засновники фонду Юрій та Олександра Цихівські на власному прикладі довели, любов і підтримка здатні творити дива. У 2019 році до родини увірвалася біда. У їхнього сина Матвійка лікарі діагностували важку недугу – гостру мієлоїдну лейкемію. Силами волонтерів та небайдужих вдалося зібрати – 250 тисяч доларів. Сьогодні Матвій повністю одужав та повернувся до звичного життя дворічного хлопчика. Повернувшись в Україну, подружжя Цихівських вирішило ділитися здобутим досвідом і допомагати долати рак всім, хто цього потребує.

#Допомагайте_відповідально

Спільна ініціатива БФ “Цех Доброти” та ГО “Варто Галицькі Новини” щодо інформування про актуальні збірки коштів для лікування потребуючим. Інформація, яка публікується, перевіряться волонтерами БФ “Цех Доброти”, тому ви можете без жодних сумнівів допомагати!

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top