Польща відкрилася для українських туристів. Умови в’їзду

З 9 вересня Польща відкрила свої кордони для українських туристів. Проте для в’їзду у цю країну потрібно дотримуватися певних умов. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«З 9 вересня громадян України внесли до категорії осіб, яким дозволено в’їзд на територію Республіки Польща, у тому числі з метою туризму», – сказав Дмитро Кулеба.

Також відтепер термін 10-денного карантину у Польщі буде скорочено, у разі наявності негативного результату тесту на SARS-Cov-2, виконаного не раніше 7–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Завершенням карантину вважається наявність у телеінформаційній системі, внесеного діагностичною лабораторією, запису про негативний результат тесту.

Зауважимо, що все вищезазначене стосується також дітей, які перетинають з кордон з Польщею

Від обов’язку перебування на карантині звільнено осіб:

  • вакцинованих від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson);
  • перехворівших на COVID-19 (за наявності документального підтвердження);
  • водіїв та членів екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспекторів морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студентів, слухачів, здобувачів післядипломної освіти, докторантів, дипломатів, медиків та інших

Дмитро Кулеба додав, що станом на сьогодні для українців за різних умов є відкритими 133 країн світу. І він пообіцяв, що ця цифри продовжуватиме зростати.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top