Україна здобула ще два срібла Олімпіади: наші спортсмени стали другими у боксі та веслуванні на каное

Боксер Олександр Хижняк та веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Четверікова стали срібними призерами Олімпійських ігор у Токіо. Тепер в активі нашої збірної п’ять срібних медалей.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

У фінальному заїзді у веслуванні на каное на дистанції 500 метрів Лузан та Четверікова фінішували з результатом 1,57,499 хвилини. Українки поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю — Сюй Шисяо і Сунь Меня. Третіми стали канадки.

Для Лузан це вже не перша медаль цих змагань — раніше вона здобула бронзову медаль серед одиначок на дистанції у 200 метрів.

Ця Олімпіада стала першою у кар’єрі Лузан та Четверікової. Проте у 2014 році Лузан здобула срібні нагороди юнацької Олімпіади.

Водночас Хижняк, який виступає у ваговій категорії до 75 кілограмів, у фіналі поступився бразильцю Еберу Консейсао Соузі. Перші два раунди українець впевнено перемагав, проте на останніх хвилинах третього раунду пропустив удар суперника, який вирішив долю бою.

Це дебютні Олімпійські ігри і для Хижняка. Раніше він здобував золоті нагороди чемпіонату світу та чемпіонату Європи 2017 року, а також бронзу та золото Європейських ігор 2015 та 2019 років відповідно.

Які успіхи України?

В активі нашої збірної вже 16 олімпійських нагород, десять із яких — бронзові, п’ять — срібних та одна золота.