Львівська борчиня Алла Черкасова здобула «бронзу» на Олімпійських іграх

Борчиня зі Львівщини Алла Черкасова виборола бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

Алла Черкасова з рахунком 2:0 перемогла чинну чемпіонку з Японії Сару Досьо і виборола «бронзу» Олімпійських ігор-2020. Це перша медаль, яку на цьогорічній олімпіаді здобув представник Львівщини.

Напередодні Алла Черкасова зізналась, що для неї це буде остання олімпіада в кар’єрі.

«Син у мене просив медаль і я готова зробити все, щоб її привезти. Це моя остання Олімпіада – останній шанс здійснити мрію», – розповідала спортсменка.

Зазначимо, що 32-річна борчиня Алла Черкасова виступає у ваговій категорії до 68 кг. Спортсменка зі Львова є чемпіонкою світу та Європи, призеркою чемпіонату світу і Європи, золотою медалісткою кубка світу. Майстер спорту України міжнародного класу.

Нагадаємо, першу медаль для України на Олімпіаді, «бронзу», виборола дзюдоїстка Дар’я Білодід.