Біля Стрия побудують дворівневу дорожню розв’язку за 508 млн грн

фото – Варто

На перетині доріг Київ-Чоп і Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка неподалік Стрия побудують дворівневу транспортну розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для будівництва розв’язки ще необхідно викупити 44 земельні ділянки.

Розв’язку будуватимуть поблизу села Угерсько на примиканні доріг М-06 та М-12. Як повідомив ZAXID.NET керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Олег Береза, проект розв’язки уже розробили. Попередньо будівництво коштуватиме 508 млн грн.

Крім цього, для будівництва розв’язки необхідно викупити 44 ділянки загальною площею близько 11 га. На це Служба автодоріг виділила 14 млн грн. Ділянки перебувають у власності місцевих мешканців та держпідприємств. Почати викуп мають уже цього року.

«Зараз на перетині цих доріг дуже несприятливі умови для руху транспорту і велика інтенсивність автомобілів – 13-16 тис. авто на добу. А після ремонту М-12 інтенсивність зросте ще більше. Ця розв’язка зробить перехрестя безпечнішим», – розповів Олег Береза.

Розв’язку будуватимуть із перспективою будівництва в майбутньому об’їзної дороги Стрия. Триватиме будівництво приблизно 2-2,5 роки.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top