![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/0-02-05-77757b083693284908060b203de5e071ad8da35ff3044c3c33110a9017b39b7b_ed235e86370afbe4-1536x1152_edited-1024x576.jpg)
Цього тижня у Бориславі розпочалися роботи із заміни труб центрального опалення на вул. Трускавецькій (район буд. № 51). Зміну труб системи теплопостачання проводять працівники КП “Бориславтеплоенерго”.
Про це інформує пресслужба Бориславської міської ради.
Як зазначають в управлінні житлово-комунального господарства та енергозбереження, там заплановано провести заміну 560 м старих труб на попередньо ізольовані. Це значно знизить тепловтрати й покращить ефективність постачання тепла під час опалювального сезону.
Також цього тижня на вул. Грушевського розпочались роботи з облаштування тротуару. Зараз встановлення бруківки проходить по непарній стороні вулиці від перехрестя з вул. ОУН-УПА. Після закінчення робіт по цій стороні, облаштування пішохідної частини розпочнуть по парній частині вулиці.
Загалом там заплановано облаштування зеленої зони між тротуаром та проїзною частиною. Загальна вартість робіт 1 364 800 грн.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року на частині вул. Грушевського було проведено капітальний ремонт дорожнього покриття.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews