Новим очільником МВС став «слуга народу» Денис Монастирський. Що про нього відомо?

Верховна Рада призначила міністром внутрішніх справ депутата «Слуги Народу» та очільника правоохоронного комітету парламенту Дениса Монастирського.

Відповідне призначення підтримав 271 народний депутат.

Під час свого виступу перед голосуванням Монастирський наголосив на підтримці політики президента та згадав про свої здобутки під час головування у правоохоронному комітеті парламенту, який за два роки розробив 48 законопроєктів, які стали законами.

За словами Монастирського, головним його пріоритетом на посаді очільника МВС буде безпека громадян, держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів.

Також він наголосив, що дбатиме й про покращення умов праці самих поліцейських, зокрема домагатиметься збільшення видатків на їхні зарплати. Серед пріоритетів він згадав й боротьбу з організованою злочинністю, розвиток патрульної поліції, безпеку дорожнього руху, протидію поширенню наркотиків та розвиток прикордонної служби.

«Я не обіцяю миттю розв’язати всі проблеми — це неможливо. Але обіцяю професійно та принципово виконувати свою роботу на посаді міністра. І готовий гідно нести свою службу в інтересах народу і держави», — резюмував Монастирський.

Під час запитань до кандидата депутати запитали у Монастирського про його позицію щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Той відповів, що оскільки зараз справа перебуває у суді, висновки робити рано.

Кандидатуру Монастирського запропонував президент Володимир Зеленський одразу ж після того, як про відставку попросив попередній очільник МВС Арсен Аваков, який пробув на цій посаді понад 7 років.

Тоді Монастирський відповів, що «ухвалив найскладніше рішення у своєму житті», погодившись на пропозицію Зеленського очолити МВС: «Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як особистість, як політик».

Що відомо про Монастирського?

Як зазначає рух «Чесно», Денис Монастирський закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права та у різні роки працював юристом у компанії «Hillmont Partners», «Global Ties KC», ТОВ «Лігал Консалтинг» тощо.

У 2019 році Монастирського представили як експерта «команди Зеленського» з питань реформування правоохоронної системи.

У 8 скликанні Верховної Ради Монастирський був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка. Однак у 2019 році його обрали народним депутатом від партії «Слуга народу».

Монастирський є член фракції «Слуга Народу» та головою парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності.

Згідно з аналітикою руху «Чесно», станом на 24 липня 2020-го року Монастирський одним із народних депутатів, хто подав найбільше законодавчих ініціатив.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top