![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo5301015715702222573-1024x826-1.jpg)
7 років тому, табір українських військових, розташований під селом Зеленопілля, Луганської області, був накритий масованим вогнем із РСЗВ БМ-21 «Град», які знаходились на території Російської Федерації. Під час обстрілів базового табору в Зеленопіллі загинули 30 військовослужбовців ЗСУ та 6 прикордонників, ще близько 120 осіб отримали поранення різної тяжкості. Було знищено величезну кількість техніки. 11 липня 2014 року один з найчорніших днів в історії Збройних Сил України.
Серед загиблих і дрогобичанин – Ігор Борис.
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217020777_1878735035628616_8058634073004889934_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=caNOE4pNRhUAX-97KjD&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=88142eb0a8b6b4529cdde03e8354eec2&oe=60EEBC1A)
***
Ігор Борис – навідник зенітно-артилерійського взводу 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої Самаро-Ульянівської Бердичівської Залізної ордена Жовтневої Революції, тричі ордена Червоного Прапора, орденів Суворова і Богдана Хмельницького бригади імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат.
Народився 4 травня 1983 року в місті Дрогобич Львівської області. Закінчив загальноосвітню школу №5 міста Дрогобича, у 2001 році – Вище професійне училище №19 міста Дрогобич.
Проходив строкову військову службу у 80-му окремому аеромобільному ордена Червоної Зірки полку Аеромобільних військ Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0284, місто Хирів Старосамбірського району Львівської області).
У 2009 році виконав норматив майстра спорту з пауерліфтингу (офіційний результат 245 кілограмів у жимі лежачи).
Взимку 2013-2014 років перебував на Майдані Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції гідності.
Навесні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 24-ій окремій механізованій Самаро-Ульянівській Бердичівській Залізній ордена Жовтневої Революції, тричі ордена Червоного Прапора, орденів Суворова і Богдана Хмельницького бригаді імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998, місто Яворів Львівської області).
З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
Нагадаємо, що у Дрогобичі зареєстровано петицію якою пропонується сквер на вулиці Самбірській назвати іменем Ігоря Бориса, українського військового, кавалера ордена “За мужність” III ступеня, який загинув на війні на Сході України.