![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-01_15-55-37_edited-1024x615.jpg)
Де відпочити на Львівщині. Понад десяток дитячих таборів облаштують в нашій області. Перші заїзди вже наступного тижня. Пришкільних буде лише два, у Бориславі та Свірзькій громаді.
Усі локації перевірять.
Фахівці інспектуватимуть, чи дотримуються норм у закладі. Чи не має порушень в харчоблоках і чи достатньо території для дітей. Розповів в ефірі Львівської радіостанції головний спеціаліст відділу санітарепідем нагляду Держпродспожив служби Львівщини Ростислав Валовий.
«По плану має відкритися 11 стаціонарних таборів, є 2 санаторного типу і 9 позаміських. Два табори з денним перебуванням дітей на базі двох ОТГ і один наметовий табір», – зазначив Ростислав Валовий
Нагадаємо, в Україні перевіряють також табори на березі моря. Практично в усіх виявили дрібні порушення.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews