Конкурс громадських ініціатив від Активної Громади! Як взяти участь?

Активізм громадян – це потужний двигун, який рухає нашу країну вперед. Щоб об’єднати навколо якоїсь проблеми чи певної діяльності громадян, необхідно насамперед донести їм, що ці зміни потрібні кожному члену суспільства. Як тільки ми навчимося дбати про спільні інтереси, інтерес кожного з нас теж буде у виграші. Адже вміти активно жити в громаді – це справді важливий виклик, і наголос саме на слові «жити», а не «співіснувати».

ВІ “Активна Громада” на сьогодні працює у 70 громадах України. Ми маємо наших представників у 30 населених пунктах. Активізація громадян і залучення громад до участі у прийнятті рішень – є основною нашою задачею. Через громадські ініціативи українці мають можливість своїми діями впливати на стан речей у громаді, місті чи, навіть, країні. І по всій країні наразі вже є величезна кількість успішно реалізованих ініціатив. Тому ми пропонуємо взяти участь у “Конкурсі громадських ініціатив” та поділитися своїми історіями успіху, надихнути своєю діяльністю інших українців.

Переможці конкурсу отримають можливість розказати про свої успіхи у відео, яке буде відзнято та змонтовано професійними відеографами та операторами.

Мета конкурсу: сприяти обміну досвідом реалізації громадських ініціатив у різних сферах життєдіяльності між громадянами, активістами, представниками політичних партій та органами місцевого самоврядування для впровадження реформ та розвитку добробуту громад України.

Дедлайн подачі заявок на конкурс: до 8 червня 2021 року.

Переможці будуть визначені: до 10 червня 2021 року.

До участі запрошуються:

– представники ініціативних груп, активні громадяни;

– молодь;

– громадські активісти;

– представники органів місцевого самоврядування;

– представники політичних партій;

– підприємці;

– ЗМІ.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? Заповніть реєстраційну форму за посиланням ТУТ.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

Електронна пошта: [email protected]

Довідка. Конкурс проходить в рамках проєкту “Активна Громада: право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.

Share this post

scroll to top