У Вінниці чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. Чемпіоном України став Олег Мазурик з Дрогобича

Збірна Львівщини виборює срібло чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У Вінниці підходить до завершення Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. Участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА взяла і збірна команда Львівщини, спортсмени якої є вихованцями Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи та львівських спортивних секцій.

🔥Збірна Львівщини виборює срібло чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 📌У Вінниці підходить до…

Опубліковано Управління молоді та спорту Львівської ОДА Четвер, 8 квітня 2021 р.

Чемпіоном України став Олег Мазурик з Дрогобича. Торік у вересні він також став володарем Кубку України за підсумками багатоборств серед чоловіків 2007 року народження і старших. Бронзовим призером стає 20-річний Віталій Войтів. Чоловіча команда стала четвертою.

Серед жінок віцечемпіонкою стає Євгенія Жгута. Загалом команда дівчат, до якої входили, окрім Євгенії, Ліліана Кіцера та Анна-Марія Вагіла, вибороли друге командне місце.

У загальнокомандному підсумку збірна Львівщини виборола друге місце!

Вітання переможцям та тренерам спортсменів!