Квітень лютує. Як Трускавець засипає мокрим снігом. ФОТО

Погодні гойдалки квітня. Після першоквітневого тепла, коли температура повітря сягала майже 20 градусів, прийшли дощі та похолодання.

Сьогодні, 3 квітня, температура повітря знизилась до 10 градусів. Надвечір на Дрогобиччині пішов мокрий сніг. Рясно засніжило. Містяни здебільшого дивуються різкій зміні погоди і у соцмережах кажуть, що втомилися від зими, але відзначають, що такого гарного лапатого снігу навіть взимку не було.

Синоптики приголомшили прогнозом на квітень. За словами завідуючої відділом довгострокових прогнозів Українського гідрометеорологічного інституту Вазіри Мартазінової, початок місяця буде мінливим, погодні гойдалки триватимуть близько 10 днів.

“Такою буде перша декада. До 10 квітня може бути похолодання аж до заморозків у повітрі”, – зазначила метеоролог.

А ось народний синоптик Леонід Горбань впевнений, що справжнє тепло прийде до нас лише після Великодня, який в Україні буде 2 травня. Квітень ж, на його думку, буде холодним.

“Середина квітня буде більш прохолодна, а останній тиждень квітня буде також вітряний, прохолодний та з дощами… Інші синоптики говорили, що буде дуже рання весна, але її й близько не буде”, – вважає він.


Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top