«Я російськомовний український націоналіст»: Аваков виступив за розвиток «нашої російської мови»…

Фото Гонтар Володимир / УНІАН

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав себе «російськомовним українським націоналістом» і виступив за розвиток російської мови та створення якісного російськомовного проукраїнського телеканалу.

«Я, російськомовний український націоналіст, впевнений, що ми повинні вітати розвиток нашої російської мови, якою розмовляють мільйони українців, і давати їй можливість вільно розвиватися. Безсумнівно, державною може бути тільки українська мова як мова суб’єктної, суверенної країни. Однак російська, кримськотатарська, румунська, угорська, болгарська та інші мови, які живуть в Україні, мови спілкування і культури, сімейної спадщини, частина багатої української культурної аури. Ці мови також належать українцям. Більш того, в умовах підлої гібридної війни, розв’язаної проти України путінським режимом, в якій така велика пропагандистська складова, ми не тільки можемо, але і зобов’язані використовувати російську мову для контрпропаганди», – написав Аваков у фейсбуці.

«Для багатьох, які розуміють російською мовою, важливо мати можливість отримувати чесну, а не путінську інформацію своєю мовою. Необхідно створити якісний російськомовний український і проукраїнський телеканал, який міг би переломити пропагандистську монополію РФ на міжнародному інформаційному ринку», – додав Аваков.

Посадовець зробив відповідний допис на своїй Facebook-сторінці російською мовою.

Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який Верховна Рада ухвалила 25 квітня 2019 року, зобов’язує посадовців володіти державною мовою та використовувати її при виконанні службових обов’язків.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews​

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top