Вдарили по голові. У вбивстві чоловіка в Раневичах підозрюють мешканців Закарпаття

Мешканцям Закарпаття, віком 41 та 57 років, які тимчасово проживали у Дрогобичі, повідомлено про підозру. Злочин був скоєний з корисливих мотивів.

9 березня до поліції звернулась 75-річна дрогобичанка і повідомила про зникнення свого 54-річного сина Романа Дідуха. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, оголосили чоловіка у розшук. 11 березня виявили його тіло з ознаками насильницької смерті в саморобному наметі на вулиці Стрийській (район Раневич) у Дрогобичі. Як в подальшому встановили медики, смерть чоловіка настала внаслідок травм, отриманих від удару по голові, інформує поліція Львівщини.

Правоохоронці встановили, що до скоєння вбивства та грабежу причетні мешканці Закарпаття віком 41 та 57 років, які тимчасово проживали у Дрогобичі, і 12 березня затримали їх. Також встановлено, що злочин був скоєний з корисливих мотивів з метою пограбування.

Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу – тримання під вартою.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

2 Replies to “Вдарили по голові. У вбивстві чоловіка в Раневичах підозрюють мешканців Закарпаття”

  1. Лілія Григорівна сказав:

    Ніколи не думав, що й “Варто” дійде рівня днк і подібних злодійських ресурсів. Чому не подаєте посилання на першоджерела? та й покликання мають бути активним. Не будьте таким як злодійські сайти, які наслідують Шкарлета.

    1. admin сказав:

      Інформація безпосередньо з поліції, посилання є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top