В Івано-Франківській, Волинській та Львівській областях – можливі підтоплення, – ДСНС

фото ілюстративне

В Івано-Франківській, Волинській та Львівській областях 8 та 9 березня через підвищення рівнів води у ріках може затопити, сільгоспугіддя, присадибні ділянки та господарські будівлі у низці населених пунктів. Про це повідомила прес-служба ДСНС.

На Прикарпатті 8 березня на річці Свіж (притока Дністра) біля смт Букачівці очікують підвищення рівня води на 0,1-0,6 м над поточними. Через це затопить заплаву, а також, можливо, частково окремі господарські будівлі.

У Волинській області 8-9 березня на річках басейну Прип’яті також продовжить підійматися рівень води, кажуть рятувальники. Загалом на 0,2-0,7 м, через що затопить заплави, а також, можливо, присадибні ділянки (подвір’я, господарські споруди) та сільгоспугіддя в прирічкових населених пунктах Ратнiвського, Старовижiвського, Любешiвського, Маневицького районів.

На річці Західний Буг біля села Литовиж рівень води може піднятися на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплав та сільгоспугідь

На Західному Бузі та його окремих притоках у Львівські області рівень води може піднятися на 0,1-0,4 м. На річці Солокiя біля Червонограда можливе досягнення відмітки початкового затоплення госпоб’єктів та окремих будівель.

У всіх трьох областях оголосили жовтий рівень небезпеки.


Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top