Фонд держмайна підписав указ про призначення Олега Петренка директором солеварні

Фото – Юрія Холода

У Фонді держмайна України 5 лютого підписали наказ та офіційно призначили нового директора державного підприємства «Солевиварювальний Дрогобицький завод». Ним став дрогобичанин Олег Петренко.

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА – Юрій Холод.

У листопаді 2019 року Дрогобицьку солеварню включили у список об’єктів на приватизацію. Оскільки підприємству майже 700 років і це найстарша у нашій частині Європи солеварня, Львівська обласна рада та обласна державна адміністрація зверталися до Уряду – зберегти унікальне підприємство.

У лютому Уряд передав підприємство з відання Міністерства сільського господарства на Фонд держмайна. А в листопаді останній провів конкурс на керівника ДП. Ним обрали дрогобичанина, юриста Олега Петренка.

“Сподіваюся на те, що новий керівник швидко включиться у роботу та покаже якісний підхід до розвитку державного підприємства”, – написав Юрій Холод.

ВАРТО_знати: на його території перебуває 9 пам’яток архітектури місцевого значення та одна нововиявлена пам’ятка археології. Територія солеварні поєднує охоронні зони двох пам’яток національного значення – церкви Святого Юра, занесеної до спадщини ЮНЕСКО, та церкви Воздвиження Чесного Хреста.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top