![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6376_edited-1024x615.jpg)
Українці вирішили проігнорувати прохання надзвичайників і таки влаштували купання в ополонці на Водохреща.
19 січня християни східного обряду відзначають Богоявлення Господнього, яке в народі ще називають Водохреща. Багато відчайдух у цей день пірнають в ополонку.
Цьогоріч охочих піти на водохресні купання було дещо менше, проте від традиції не відмовилися. Дехто просто мочив руки в ополонці і вмивався. Зрештою, у Львівській обл.держ.адміністрації, через пандемію коронавірусу, закликали утриматись від купання на Водохреща.
«У зв’язку із карантинними обмеженнями, що діють на території області, заходи на водних об’єктах з нагоди Водохреща 19 січня 2021 року проводитися не будуть, місця для купання не обладнуватимуться», – зазначали у департаменті з питань цивільного захисту.
Кореспонденти Варто побували на «Козацькому хуторі» та озері на виїзді з Трускавця, у Напрямку Борислава, і зазнимкували сміливців, які таки пірнули в крижану воду у це свято.
#ВАРТО_знати – Православна Церква України та греко-католики нагадують – занурення у холодну воду не очищає від гріхів. І ще до середини ХХ століття в українців не було традиції масових пірнань цього дня.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6379_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6383_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6390_edited-1024x613.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6395_edited-1024x613.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6400_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6401_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6402_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6406_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6408_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6410_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6411_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6414_edited-1024x614.jpg)
“Бориславське” озеро. Тут багато автівок і компаній, які приїхали просто зігрітися напоями, посмажити шашлики і подивитися на відчайдух, що пірнають в ополонку.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6423_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6424_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6428_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6429_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_6430_edited-1024x615.jpg)
Стежте за
новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews