Суд виправдав вчительку, яку звинувачували у побитті шестикласника

Жовківський райсуд закрив справу проти вчительки Потелицької загальноосвітньої школи Надії Патлики, яка у грудні торік на перерві вдарила долонею по потилиці учня шостого класу. Відео цього інциденту з’явилося у соціальних мережах. Після цього вчителька написала заяву на звільнення.

Суддя Роман Ясиновський зробив педагогові усне зауваження. Натомість зазначив, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він хамив учительці.

«Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем до мене як учителя, я не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість. Не бажала таких наслідків, хотіла лише розборонити та владнати конфлікт між дітьми. Впродовж двадцяти років педагогічного стажу у школі така ситуація трапилася вперше», – зазначила Надія Патлика.

Батьки шестикласника ж зазначили, що не мали жодних претензій до учительки. Стверджували, що цей випадок набув розголосу без їх відома.

LMN спитала у директорки Потелицької школи Світлани Ковальчук, чи адміністрація навчального закладу запропонує учительці повернутися назад на роботу.

«Що трапилося – те трапилося, на жаль, час назад не повернути. Ця учителька – педагог з великим досвідом, ніколи раніше собі такого не дозволяла. Та й учень, з яким виник конфлікт, – непогана дитина. Цей інцидент можна було би вирішити без зайвого галасу, але вже так трапилося. Назад на роботу вчительку запрошувати не будемо, бо вона, скоріше за все, не погодиться», – каже Світлана Григорівна.

Джерело – lmn

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top