![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0803_edited-1024x615.jpg)
18-метрова красуня супроводжуватиме львів’ян на Новорічно-Різдвяні свята
Цьогоріч Львів готується до Різдва та Нового року в особливих умовах через епідемію коронавірусу. Але головні святкові традиції збережуть. Перед Оперним театром все ж встановлять ялинку.
Ялинку, висотою 18 м, привезуть із с. Опаки Дрогобицького району. Це подарунок місцевого лісгоспу. Встановлювати ялинку почнуть 13 грудня. Підсвітити її планують так само, як і минулоріч.
Щодо святкових ярмарків наразі рішення у міськраді ще не ухвалили.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/470650_edited.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews