40% українців не хочуть щеплення проти коронавірусу навіть безкоштовно. Опитування

Наразі 40% українців не хочуть вакцинуватися, навіть якщо вакцина проти коронавірусу буде безкоштовною. Якщо ж вона буде платною, лише 35% українців мають намір зробити щеплення, а 57% не будуть це робити, твердить свіжа соціологія від групи “Рейтинг”.

Також 55% українців не підтримують запровадження жорсткого карантину (локдауну), 42% – виступають за цей захід. Водночас 58% українців вважають необхідним локдаун на новорічні свята, а 40% виступають проти.

Такими є дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного 28-30 листопада серед 2500 респондентів в усіх регіонах України, окрім анексованого Криму та окупованих районів Донбасу. Похибка опитування від 0,95 до 2%.

З моменту попереднього опитування від 15-17 листопада кількість прихильників локдауну зросла на 6%, а супротивників – скоротилася на ті самі 6%.

Нагадаємо, що 1 грудня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні точно запровадять жорсткий карантин.

“Те, що локдаун буде в нашій країні вводитись, – так, єдине питання часу – коли він буде вводитися. Чи це в грудні, чи це буде 2 січня – зараз триває дискусія з цього приводу”, – заявив Данілов в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Те, що локдаун буде, – це 100%”, – додав секретар РНБО.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top