![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125197925_5190105074363189_95327659456811639_o_edited-1024x614.jpg)
Славська ОТГ першою на Львівщині взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», головною метою якого є забезпечити кожну громаду поліцейським, який не лише працюватиме на території ОТГ, але й житиме там. Інформує поліція Львівщини.
За кошти громади поліцейським виділили окреме приміщення, обладнане усім необхідним для роботи, а також поліцейський автомобіль. Саме на поліцейській станції чергуватимуть правоохоронці і сюди мешканці звертатимуться у разі потреби.
Славська ОТГ налічує 9 селищних рад, площа більше 430 квадратних кілометрів, населення – 14,5 тисяч мешканців. Славське відоме своїми гірськолижними курортами та відпочинковими базами, які щороку відвідують сотні тисяч туристів.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/124765791_5190104324363264_7800121367351661154_o_edited-1024x615.jpg)
Стежте за
новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews