В Ужгороді на 100% заповнені всі лікарні, що приймають хворих на COVID

На Закарпатті наразі один з найбільших показників смертності від коронавірусу в Україні.

В Ужгороді усі лікарні заповнені на 100% і хворих на COVID ужгородців розвозять в інші міста області. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, завідувач відділу епідеміологічного нагляду і профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ Вікторія Тимчик під час брифінгу

“Місто Ужгород має 4 заклади охорони здоров’я, які приймають зі всієї області хворих та інфікованих, які потребують госпіталізації… У них в рамках фонду, який був виділений, на 100% заповнене все, в тому числі й центральна міська клінічна лікарня, тому ужгородців вимушені транспортувати в інші лікарні(поза містом – ред.), які ще мають ліжкофонд – це Свалява, Виноградів, Мукачево, але й там вже закінчуються місця”, – зауважив Петров.

Він зазначає, що Ужгород входить у такий пік, коли не зможе навіть виконати критерії МОЗу – щоб хворих на COVID-19 розвозили у лікарні в межах 60 хвилин.

Петров зазначив, що протягом дня 3 листопада в Закарпатській області захворіли 283 людини. Тим часом епідеміолог Тимчик зазначила, що в регіоні наразі один з найбільших показників смертності від коронавірусу в Україні.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top