У Дрогобичі хворих на коронавірус хочуть приймати на базі тубдиспансеру

У зв’язку з повною завантаженістю місць для хворих на коронавірус у Стебницькій міській лікарні, керівництво Дрогобича звернулося до Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з проханням дозволити прийом інфікованих COVID-19 у тубдиспансері.

«Йде нова хвиля пандемії COVID-19. Ліжкомісця у Стебнику заповнені. Приймати хворих на коронавірус в інших відділеннях неправильно, оскільки під загрозою опиняться інші пацієнти. Тому ми запропонували обласному керівництву звернути увагу на приміщення тубдиспансеру, яке пустує», – повідомили у Ратуші.

У вівторок, 3 листопада, до Дрогобича прибув Орест Чемерис – директор Департаменту охорони здоров`я ЛОДА. Разом з міським головою Тарасом Кучмою та начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою, Орест Чемерис оглянули приміщення тубдиспансеру.

Сьогодні приміщення повністю оснащене базою для прийому хворих. Однак необхідно прокласти киснепровід. На ці роботи у Департаменті ОЗ ЛОДА кошти є. Необхідно, щоб рішенням сесії Львівської обласної ради це приміщення було передано на баланс Дрогобицької міської ради.

«Якщо це питання вдасться вирішити найближчим часом, то проблему з розширенням місць для ковідних хворих з Дрогобицької ОТГ та суміжних територій буде знято з порядку денного», – прокоментував Володимир Чуба.

Цього дня посадовці також оглянули приймальне відділення Дрогобицької міської лікарні №1, де відбувається капітальний ремонт.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top