У Дрогобичі відбувся видовищний турнір зі змішаних єдиноборств

У Дрогобичі до Дня міста 20 вересня відбувся турнір зі змішаних єдиноборств та боксу, який організував спортивний клуб «Колізей» за підтримки підприємця Андрія Веселого. У змаганнях взяли участь 54 спортсмени з Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Пустомитів, а протягом дня на турнір завітали близько двох тисяч глядачів.

«Змагання були надзвичайно видовищними! Приємно, що місцеві спортсмени мають можливість показати такий високий рівень майстерності та організації. Переконаний, що за сприяння громади такі заходи у майбутньому можуть відбуватися частіше та вийдуть на зовсім новий рівень. Також хочу окремо подякувати волонтерам-медикам Фонду родини Веселого, які протягом усього дня розповсюджували антисептик та маски, щоб убезпечити містян під час святкових заходів», – зазначив Андрій Веселий.

Також підприємець додав, що підтримував всіх спортсменів, але найбільше, звичайно, вболівав за земляків – спортивні клуби Дрогобича та Стебника.

На дрогобицькому турнірі виступили 27 пар бійців. У ринзі вони змагалися за правилами Міжнародної асоціації боксу АІВА та змішаних єдиноборств (ММА). Головними суддями турніру були майстер спорту з хортингу Віталій Плеханов та очільник СК «Колізей» Степан Щудло.

«Наш спортивний клуб «Колізей» організовує змагання з 2015 року, і кожного разу вони набирають обертів. Починали з невеликих товариських зустрічей на 10 пар місцевих спортсменів. Цьогоріч на турнірі зі змішаних єдиноборств виступали 27 пар бійців. Провести змагання такого рівня було непросто, але за оцінкою наших колег, впоралися ми дуже добре! Хочу подякувати усім партнерам та спонсорам, зокрема дрогобицькому підприємцю Андрію Веселому та міській раді», – говорить голова СК «Колізей» Степан Щудло.

Організацією заходу були задоволені спортсмени з тренерами, а рівень турніру засвідчила велика кількість глядачів.

Тарас Ударний

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top