![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119849139_3030734267035201_9212093466586241881_o-1024x683.jpg)
Члени ГО “МО “Права молодь” до дня міста Дрогобича, в межах ініціативи Бар’єр, організували військово-патріотичні заняття.В межах заходу відбулося відкрите заняття на тему “Будова та неповний розбір і збір автомата” та стрільби зі страйкбольної зброї.
Провели навчання ветерани російсько-української війни Ярослав Регей та Віктор Кочерев, а також Максим Гончарук, вчитель Дрогобицького ліцею №1, Юрій Пашко, заступник директора механіко-технологічного коледжу, Олег Пінтелей, інструктор ініціативи Бар’єр.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119710236_3030740580367903_2042779410266747110_o-1024x683.jpg)
”Сьогодні в Україні склалася така ситуація, що попри війну, яка досі триває, держава не спромоглася побудувати якісне військово-патріотичне навчання, зокрема в школах. Наші ініціативи спрямовані на те, щоб підготувати молодь до викликів, які досі стоять перед нами. Сьогодні молодь навчається в школі, а завтра вже може служити в ЗСУ. Молодь треба готувати, і морально, і навичками. Тому ми над цим працюємо, і такий захід це лише найменша частина з того, що ми робимо і над чим працюємо, і що хочемо зробити, — каже ветеран російсько-української війни, лікар-стоматолог Ярослав Регей.
***
Захід відбувся за підтримки Дрогобицького осередку Української Галицької партії.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119890808_3030748060367155_6964056629858732199_o-1024x683.jpg)
#ВАРТО
Олег Дьорка та Ігор Дьорка
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones