З Днем міста Стебника! Побажання рідному місту на найбільшій вітальній листівці (ФОТО)

Сьогодні Стебнику 611 років!

До дня міста Стебника осередок Української Галицької Партії провів у Стебнику акцію “Побажання рідному місту”. На кількаметровому банері усі охочі мали можливість написати побажання своєму рідному місту, яке нині зустрічає черговий День народження.

Оксана Радищак, прихильниця Української Галицької Партії: “Люди з великим бажанням залишали свої побажання. Чого хочуть стебничани? Якщо проаналізувати дописи, то їхні побажання абсолютно зрозумілі та потрібні. Стебничани хочуть аби наше місто розвивалося. Хочуть поступу. Аби у нас були відремонтовані, світлі та безпечні вулиці. Щоб місто стало дійсно Європейським і щоб молодь залишилася тут та мала можливість для самореалізації й не шукала кращої долі на чужині. Це те, що дійсно потрібне нашому місту”.

Микола Новіков та Оксана Радищак

В акції взяло участь близько 200 стебничан, саме стільки написів залишили вони на найбільшій вітальній листівці до Дня міста Стебника

Микола Новіков, стебничанин, ветерани АТО, прихильник Української Галицької Партії: “Такий формат потрібен для обміну думок, для спілкування з нашими городянами. Інколи здається, що з людьми просто ніхто не говорить. Побажання рідному місту зрозумілі та необхідні. Хочеться, щоб наступний рік для Стебника став роком розвитку і щоб усе те, що побажали місту і малі, і дорослі, стало реальністю. Ми хочемо жити в успішному, розвинутому, європейському та перспективному місту. Для того ми тут, для цього ми нікуди не їдемо і розвиваємо наше місто та нашу Дрогобиччину. ”

Напередодні фінального етапу реформи децентралізації багато хто, зокрема, стебничани, стурбовані чи дійсно формат великого Дрогобицького ОТГ, до якого належатиме і Стебник, принесе місту розвиток. У цьому контексті хотілося б, щоб в новоствореній раді ОТГ Стебник був представлений не лише своїми депутатами, але й людьми, які дійсно хочуть, аби Дрогобиччина розвивала поступово і рівномірно, щоб не було покинутих або забутих регіонів.

Ярослав Регей, ветеран АТО, прихильник УГП: “Маємо можливість створити дійсно велике та спроможне ОТГ, де кожна громада буде співтворцем абсолютно нового адміністративного організму. Якою буде наша ОТГ залежить найперше від нас. Чи готові ми вийти із зони комфорту та долучитися до справи розбудови нашої спільної домівки? Чи готові ми відкинути старі схеми, які зараз панують у владних кабінетах, та сформувати таку владу, яка дійсно буде працювати чесно і без відкатів? Чи готові ми, в громаді, підставити плече одне одному? Чи готові ми до змін, але дійсних, потрібних. Хочу вірити, що нам вдасться створити таке ОТГ, де стебничани, дрогобичани, мешканці Лішні чи Нагуєвич, будуть почувати себе повноцінним, рівноправним мешканцями Дрогобиччини”.

політична інформація

Share this post

3 Replies to “З Днем міста Стебника! Побажання рідному місту на найбільшій вітальній листівці (ФОТО)”

  1. Поздравления сказав:

    День міста це завжди свято!

  2. toasttracker сказав:

    Класний плакат з побажаннями

  3. Максим сказав:

    Прочитав напис на останній картинці як “Свободу Стерненку” 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top