![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/118409561_322371058882264_7708384419191727625_n_1598541308_1920x1280_1_0_edited-1024x615.jpg)
Для повного завершення робіт необхідно майже 27 млн грн.
У четвер, 27 серпня, стартували роботи з перенесення магістралі за межі небезпечної ділянки “Полімінералу”.
Водогін почали переносити ще після першого провалля у вересні 2017 року. Уряд виділив кошти з резервного фонду. Підрядник, ТзОВ “Будівельне управління механізації”, виконав робіт на понад 6 млн грн. Але через відсутність подальшого фінансування роботи стали.
У 2019 році склали новий кошторис. Перенесення водогону обійдеться у 33 млн 129 тис гривень. З урахуванням вже виконаних робіт для завершення процесу необхідно 26 млн 851 тис грн.
Цьогоріч з резервного фонду державного бюджету виділили 26 млн 666 тис гривень.
На об’єкті працюють 7 одиниць техніки та 12 робітників. Довжина магістрального водогону по осі траси (паралельна прокладка) – 778 м, в тому числі водогін діаметром 600 мм – 767 м, водогін діаметром 800 мм – 778 м.
Водогін Гірне-Дрогобич планують ввести в експлуатацію до кінця року.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/118390440_2817147381723877_2242215565321002334_n_1598541301_1920x1280_1_0_edited-1024x615.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones