В Україні прогнозували другу хвилю коронавірусу на жовтень-листопад, однак вона може настати раніше

Міністерство охорони здоров’я очікувало другу хвилю коронавірусу в Україні наприкінці осені, поєднану з епідемією грипу, яка починається в жовтні. Однак останнім часом у всьому світі фіксують різке зростання кількості хворих.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на онлайн-брифінгу 11 серпня.

«Ми рахували, що в нас буде так звана друга хвиля, тобто суттєве збільшення кількості хворих, десь в жовтні або листопаді», — заявив він.

Водночас він уточнив, що останнім часом всі країни Європи теж фіксують різке зростання кількості хворих на COVID-19. Тому, каже, «ми почали більш швидко рухатися».

Міністр зазначив, що всі лікарні намагаються максимально швидко облаштувати та забезпечити киснем. Також в країні збільшили кількість ліжок з централізованим киснем на 2,5 тисячі. 

Коли українська влада заговорила про другу хвилю коронавірусу

В Україні останнім часом щодня виявляють більш як тисячу інфікованих коронавірусом. Саме тому президент Володимир Зеленський заговорив про другу хвилю поширення коронавірусу й просить уряд цього не допустити. Серед конкретних вимог — доручив прем’єру невідкладно оцінити, чи готові лікарні надавати допомогу хворим.

Також наказав уряду повністю забезпечити медпрацівників засобами індивідуального захисту, посилити контроль за дотриманням карантину та переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і Севастополя. 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top