На кордоні з Угорщиною утворилися величезні черги

Перед пунктом пропуску «Тиса» скупчилось близько 200 автомобілів, які виїжджають з України. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Основними причинами збільшення кількості подорожуючих, які прямують до Угорщини, є можливість транзитного проїзду через територію Угорщини громадянами України, що мають право на тимчасове або постійне проживання на території країн Євросоюзу, а також нещодавно оголошене у ЗМІ рішення уряду Угорщини щодо посилення протиепідемічних обмежень під час в’їзду до Угорщини.

“Керівництво Чопського прикордонного загону організувало взаємодію із представниками поліції Угорщини з метою прискорення здійснення контрольних операцій щодо громадян, які перетинають державний кордон. Громадян, які планують поїздки до Угорщини, просимо врахувати ситуацію, що склалася. Повідомляємо, що усі транспортні засоби проходять прикордонний, митний та інші види контролю у порядку черги та у відповідності до вимог чинного законодавства” – повідомили у держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що від завтра Угорщина вводить нові обмеження на своїх кордонах, що будуть стосуватись в тому числі українців.

На КПП «Чоп-Захонь» також застрягли понад 200 автомобілів, що прямують на виїзд.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top