Понад двісті стебничан безкоштовно перевірили стан свого здоров’я (ВІДЕО)

У суботу, 4 липня, на Дрогобиччині стартував проєкт «Здорова громада», ініційований Фондом родини Веселого.  

Голова Фонду, підприємець Андрій Веселий повідомив, що організатори ставлять за мету надати жителям Дрогобицького регіону можливість в умовах карантинних обмежень безоплатно перевірити стан здоров’я. 

«Сьогодні, в умовах пандемії, збереження здоров’я людей – питання номер один.  Водночас через карантинні обмеження не всі мають можливість перевірити стан здоров’я чи навіть отримати мінімальні медичні послуги. Особливо чутливими до того є літні люди.

Тому ми залучили професійних медиків, які у складі мобільних бригад будуть проводити експрес-обстеження жителів Дрогобиччини. У наметі Фонду люди можуть зробити тест на цукор у крові, поміряти тиск, та температуру», – розповів Андрій Веселий.

Перша акція у рамках проєкту «Здорова громада» відбулася у Стебнику. Протягом шести годин роботи до мобільного намету Фонду звернулися близько двохсот стебничан. Люди наголошують, що акція дуже актуальна і корисна, адже не лише карантин, але й рівень пенсій не завжди дозволяють належним чином стежити за здоров’ям.

Організатори повідомляються, що після старту акції «Здорова громада» у Стебнику, мобільні бригади Фонду поїдуть селами Дрогобиччини. При цьому наголошують, що всі заходи і зустрічі відбуватимуться із  дотриманням карантинних правил безпеки.

***

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top