Поліція відкрила справу за фактом недільного квесту у центрі Дрогобича

У неділю, 14 червня, на площі Ринок зібралось більше 700 підлітків для участі у квесті із пошуку так званих “закладок” фінансового характеру. Масовий захід, що категорично заборонено в умовах карантину, організував місцевий мешканець Артур Лагодич. 

Звісно про дистанцію і не йшлося, крім того жодна дитина не мала засобу індивідуального захисту.

Про проведення такого заходу, організатор не повідомив місцеву владу та правоохоронні органи.

Сьогодні у Ратуші, під час засідання комісії ТЕБ та НС обговорили безпрецедентний випадок. За словами медиків, наслідком може стати збільшення кількості хворих на COVID впродовж наступних 7-10 днів. Адже, як твердять медики, молоді люди із сильнішою імунною системою, можуть хворіти безсимптомно, але при тому бути носієм вірусу і заражати інших, наприклад, своїх рідних – дідусів та бабусь.

У поліції Дрогобича зазначають, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 325 ККУ. Вона передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей, чи інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Організатором цього квесту був Артур Лагодич, місцевий мешканець.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top