![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_6857_edited-1024x614.jpg)
Станом на ранок, 3 червня, за минулу добу у Дрогобичі зафіксовано один новий випадок інфікування коронавірусом. Про це повідомила обласна адміністрація. У Дрогобицькій міській раді про цей випадок наразі нічого не відомо. У прес-службі пояснюють, що отримують дані пізніше, ніж подіє Львів.
Водночас, Міжрегіональнй штаб з протидії коронавірусу повідомляє, що семеро людей на Дрогобиччині вже одужали від СOVID-19.
У Стебницьку міську лікарню з підозрою на коронавірус госпіталізували двох пацієнтів із Яворівського району.
На Львівщині за минулу добу зафіксовано антирекорд нових випадків COVID. Станом на зараз у 1830 осіб – позитивний результат тесту на коронавірус. 60 померло.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/зображення_viber_2020-05-28_10-12-06_edited-1024x614.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones