![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/photo5452006905900805484-1024x576.jpg)
Коронавірус відправив на карантин мало не усю планету. Хештег #залишайсявдома зупинив транспорт, закрив торговельні центри, ресторани та салони краси. Люди пішли у відпустки, а магазини – в онлайн.
Дехто втратив роботу, дехто — значну частину доходу. Бізнес багатьох просто став. І поки ми всі чекаємо того дня, коли можемо скинути захисні маски, підприємці підраховують збитки за два місяці простою. Ми зібрали кілька історій підприємців про те, як вони виживають в умовах карантину.
***
Ольга Біла та Тарас Іванишин
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews