![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/94023613_3223256751064017_5989476935317585920_n_edited.jpg)
У Дрогобичі стартували роботи з реконструкції вулиці Шолом-Алейхема. Ще зовсім нещодавно тут працював ринок, де продавали овочі та фрукти та розміщувалися “шанси”. Підприємцям, які тут працювали, запропонували нові місця на вулиці Володимира Великого, поруч з Парком Новонароджених. Проте не всім підприємцям така пропозиція сподобалася.
Коментарі підприємців та представників влади у нашому відео:
Нагадаємо, що у 2018 році була зареєстрована петиція про облаштування на вулиці Шолом-Алейхема сучасного паркінгу. Дрогобичани підтримали петицію.
У 2019 році на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про облаштування автостоянки на цій вулиці Шолом — Алейхема.
Публікуємо проєкт, відповідно до якого буде здійснюватися реконструкція.
Тож, як виглядатиме вулиця Шолом-Алейхема?
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/Візуалізація.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG_7614-523x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/ГП_page-0001-724x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/док_page-0001-724x1024.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Двояке враження: вулицю привести до ладу давно треба.
Але люди, живі люди, не мають місця праці.
Все треба робити цивілізовано. Виходить, що одні забирають місце в інших, одні будуть заробляти, іншим не можна.
Так як із кавою: МакДональдз може каву з вікна продавати, а приватний підприємець – ні. Влада і можновладці будуть заробляти на стоянці, а підприємці зараз владі не цікаві, бо вибори аж через півтора року.