Дрогобицьку чиновницю оштрафували за поширення фейку про вертольоти з дезінфекцією

Працівниця міської ради неправдиву інформацію опублікувала 16 березня у Facebook, наступного дня видалила цей пост, запостивши натомість роз’яснення від СБУ, що це був фейк. Інформує zaxid.net

Жінка на судове засідання не з’явилася, надавши письмові пояснення, що поширення нею фейкової інформації не спричинило паніки серед населення і не спричинило порушення громадського порядку. Тому вона просила закрити цю справу за відсутності злочину.

Втім, суддя Дрогобицького міськрайонного суду Руслана Курус вирішила, що злочин все ж таки був і попри видалений допис є достатньо доказів вини чиновниці Дрогобицької мерії.

«Її вина повністю доведена наявними в матеріалах справи доказами, зокрема повідомленням СБУ, узагальнюючою довідкою про перевірку інформації про можливі неправомірні дії та письмовими поясненнями обвинуваченої, з яких вбачається, що близько 19:00 16 березня вона, перебуваючи вдома, з мобільного телефону поширила в стрічці новин неправдиву публікацію щодо розпилення з вертольотів ліків для дезінфекції, яка ж була видалена нею на наступний день», – йдеться в постанові суду.

Вчинок кваліфікували за ст. 173-1 Кодексу про адмінпорушення (Поширення неправдивих чуток) і присудили доволі невеликий штраф – всього 170 грн. Окрім цього дрогобицька чиновниця має заплатити 420 грн судового збору.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua

Share this post

scroll to top