Борислав дезінфікують із снігових гармат

Обладнання надано безоплатно гірськолижним комплексом «Буковиця»

Як повідомили у міській раді Борислава, у місцях масового скупчення людей провели дезінфекцію місць масового скупчення людей у центрі міста, на вул. Дрогобицькій, Міцкевича, Весняній, Шевченка..

Борислав першим в Україні використав подібну технологію. «Гармату» надав безоплатно бориславський гірськолижний комплекс «Буковиця» за ініціативи адміністрації самого закладу.

Як розповів спортивний директор «Буковиці» Дмитро Мицак, ідею залучити апарат до роботи отримали від своїх європейських партнерів:

«Відео використання апаратів нам наділслали наші партнери-виробники снігових гармат. Для боротьби із коронавірусом техніку уже ефективно застосовують у Китаї, Італії та Польщі. Таким способом використовується у 4 рази менше деззасобу і немає потреби у великій кількості працівників. Тому логічною була думка чому б не використати нашу гармату? Лижний сезон уже минув, а світова спільнота зараз бореться із новим захворюванням, яке добралося й до нашої країни. Тому, як у нас є можливість, просто необхідно допомогти».

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua

Share this post

scroll to top