![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/marshrutka_edited.jpg)
У Дрогобичі у четвер, 19 березня, закривають всі продовольчі ринки та зупиняють роботу громадського транспорту. Таке рішення прийнято сьогодні вранці комісією з надзвичайних ситуацій.
Зупиняють роботу міського громадського через масове скупчення людей на зупинках, а також невиконання умови – не більше 10 пасажирів в салоні.
Сьогодні також закривають торгові точки продажу алкогольних та тютюнових виробів, фаст-фуди на автозаправних станціях. Самі автозаправні станції працюють у звичайному режимі.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/ринок_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/90505224_1083254665363023_1785387732801945600_n_edited_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/90209962_776617489528595_5775315168560939008_n_edited.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua