![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/зображення_viber_2020-03-02_12-32-35_edited-1024x683.jpg)
Трускавецький відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду змінює прописку. Пакувати речі довелось і міському Центру зайнятості. Біржа праці курорту переселяється на другий поверх своєї ж будівлі (захід з двору). У приміщенні першого поверху тепер знаходитиметься Пенсійний фонд. Допомогу з оформленням пенсій надаватимуть за адресою вулиця Івасюка, 5а.
Варто додати, що це перший переїзд центру зайнятості за багато років. Трускавецьке відділення Пенсійного фонду до цього часу знаходилося у будівлі Податкової, на пл. Чорновола, 2.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/зображення_viber_2020-03-02_12-32-30_edited-1024x682.jpg)
Трускавецький відділ Пенсійного фонду працює:
понеділок-четвер: з 9:00 до 18:00, перерва з 13.00-13.45
Відділ обслуговування громадян (03247) 6-60-42
Відділ з питань призначення та перерахунків пенсій (03247) 6-60-57
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/зображення_viber_2020-03-02_12-32-31_edited-1024x683.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua