Помер комбриг 128-ї бригади Коростельов, поранений на Донбасі

У вівторок зранку помер командир 128-ї гірсько-піхотної бригади Євген Коростельов, який був поранений на передовій кілька днів тому.

Комбриг помер близько 4-ї ранку. Євген Коростельов був пораний 12 листопада біля Новотроїцького під час обходу передових позицій.

Він разом з іншим офіцером підірвався на міні. Повідомлялося про серйозні поранення ніг.

Згодом його у важкому стані доправили до госпіталя у Харкові.

Євген Коростельов став комбригом 128-ї бригади лише у вересні цього року. До того служив у 25-й десантній бригадій, де був начальником артилерії і заступником командира. Мав звання полковника.

У Євгена Коростельова залишилася дружина, донька і син. Йому було 38 років.

“Полковник Коростельов прийшов до нас не так давно, але одразу впевнено почав командувати Закарпатським Легіоном. “Ми одна сім’я, одна велика 128-ма сім’я”, – ці його слова на нараді не залишали жодних сумнів, що так і є”, – говориться на сторінці 128-ї бригади “Закарпатський легіон”.

“Це велика втрата для нас всіх. Співчуваємо рідним та близьким полковника Коростельова та розділяємо скорботу разом з ними”, – додають товариші по службі.

Другий загиблий комбриг ЗСУ

ПівоваренкоКомбриг вже розформованої 51-ї бригади Півоваренко загинув у серпні 2014 року під час виходу з Іловайська й довго вважався зниклим безвісти.

Коростельов – другий український командир бригади, який загинув під час війни на Донбасі.

Першим був комбриг 51-ї окремої механізованої бригади полковник Павло Півоваренко, який загинув під час виходу з Іловайська.

Довгий час його вважали зниклим безвісти, ідентифікували за ДНК.

Крім того, у липні 2014 року під Лисичанськом загинув командир 21-ї окремої криворізької бригади охорони громадського порядку Нацгвардії Олександр Радієвський.

 

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top