Названа причина обвалу будинку на вулиці Грушевського у Дрогобичі (ДОКУМЕНТ)

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради отримав Технічний звіт з результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського у Дрогобичі. Виконавець — ФОП Демчина Богдан Григорович. У висновках за результатами обстеження зазначено:

«Причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу по осі Б, в осях 4-5, яке можливо виникло внаслідок: – просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва; – можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу».

Також у звіті пропонується виконати порядок робіт з демонтажу будівлі, методом контрольованого зриву. У ході виконання демонтажних робіт рекомендовано залучити судових експертів та обстежити у підвалі стіну в осях 4-5, Б для підтвердження або спростування можливого втручання людей. Нагадаємо, 28 серпня, у Дрогобичі сталася надзвичайна ситуація — обвалися один з під’їздів житлового будинку №101/1 на вул. М. Грушевського. Внаслідок трагедії загинуло 8 людей, серед яких одна дитина.

Про це інформує пресслужба міської ради Дрогобича.

Документи:

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top