«Уляну в міністри»: у мережі з’явився флешмоб на підтримку Супрун

В соцмережі Фейсбук з’явилася нова хвиля публікацій на підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Користувачі присвячують їй численні пости: хтось пише про особисте знайомство з пані Супрун, а хтось — про те, як відчув зміни, які їй та її команді вдалося впровадити в українській медицині уподовж кількох останніх років.

Ініціатором флешмобу став СЕО та засновник рекрутингової агенції Lobby X та куратор TEDxKyiv Владислав Грезєв. Це він підтвердив у коментарі «Детектору Медіа».

«Ми з моїм другом вирішили поширити у соцмережі цю ідею, і її швидко підхопили інші», — сказав Грезєв.

«Які можуть бути розмови про альтернативу Уляні Супрун? Це нерозумно з точки зору державного управління. Уляна Супрун – перший міністр, що наважився піти проти системи і запустити повноцінну трансформацію. Уляна отримала повну підтримку прогресивної частини суспільства та фахівців, нажила ворогів серед експлуататорів системи ОЗ і просто ворогів України. Зрештою, досягла вже значних результатів від початку реформи», — написав Влад на своїй сторінці у Фейсбуці й висловив впенвеність у тому, що саме Уляна Супрун має стати Міністром в новому уряді.

На заклик Владислава відгукнулося багато людей, і менш як за годину у мережі з’явилося багато постів із хештегами #УлянувМіністри ‬ та #селфізУ. Ті ж, хто не має селфі з Уляною Супрун, діляться своїми враженнями про її діяльність на посаді в.о. міністра, пише тексти про неї та закликає поширювати таку інформацію серед якомога більшої кількості людей.

Наша редакція теж висловлює підтримку пані Уляні #УлянувМіністри ‬

Share this post

2 Replies to “«Уляну в міністри»: у мережі з’явився флешмоб на підтримку Супрун”

  1. Іван сказав:

    Я за Уляну Супрун!

  2. Євген сказав:

    Щось дуже потужна хвиля пішла ЗА Супрун по мережах? І це при тому, що більшість народу проти того, як вона веде реформи (на виживання). Так кому це треба??? Шукаємо хто має у цьому вигоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top