Українці не повинні боятись відкривати власну справу

Третій рік Українська Галицька Партія консультує ініціативних людей, як стати підприємцем в Україні.

Дев’ять міст, дванадцять заходів, майже тисяча відвідувачів – це результати трирічної роботи команди Української Галицької Партії. Ми переконані, сильна Україна буде тоді, коли українці будуть багатими. Бо тоді люди починають цінувати, що мають, і як наслідок –  вимагатимуть належної якості послуг у різних сферах життя. Саме тому три роки тому Українська Галицька Партія організувала всеукраїнський тур із безкоштовними тренінгами – “Як започаткувати власну справу”.

Спікерами ставали підприємці із досвідом із різних сфер. Був і фермер, що успішно розводить слимаків, і атовець, що започаткував екотуризм у Львові із збирання екологічної полуниці, а також власники ресторанів, магазинів, айтішники, юристи та піарники.

Спочатку “зачинателі” цього руху   – економістка, голова ЛМО УГП Галина Васильченко разом із Романом Кучером видали посібник “Підприємництво – двигун економічного розвитку. Почати і розвинути власну справу”. У ньому зібрали  усі лайфхаки при створенні та розвитку власного бізнесу – відповіді про оподаткування, форми реєстрації, способи залучення коштів та інші важливі речі.

“Ми вирішили зробити цей довідник креативним та максимально корисним. Ми проаналізували багато вже виданих до того довідників, провели анкетування підприємців, проаналізували ринок і так визначили, які теми найбільше цікавлять людей. На кожній сторінці довідника є надихаючі цитати відомих людей, а наприкінці – історії успіху малих підприємців”, – каже Галина Васильченко, член економічної групи Української Галицької Партії.

Перший захід, де було презентовано посібник і підприємці-практики ділилися своїм досвідом, ми провели у Львові ще у 2017 році. Оскільки на захід прийшло біля сотні людей, ми зрозуміли  – схожий досвід варто передавати іншим містам. Тож наші партійці влаштовувала подібні тренінги у Тернополі, Івано-Франківську, Новояворівську, Стрию, Києві, Заліщиках, Підволочиську,Теребовлі.

Ми пропонуємо змінити підходи держави до підприємців.

Майстер-класи  “Як розпочати власну справу” дали свої плоди – ми отримали чимало схвальних відгуків. Найвища оцінка роботи наших партійців – люди, що прослухали наші тренінги, почали відкривати свій бізнес. Звичайно, не усі, але є добра динаміка, котра надихає працювати у цій темі у майбутньому.

“Ми чітко розуміємо, що розвиток дрібного підприємництва, малого і середнього бізнесу може стати тим поштовхом, який зрушить нашу економіку у бік якісного розвитку. Крім того, ми пропонуємо змінити підходи держави до підприємців. Найперше, податкова система має перестати бути каральним органом, а стати консультаційним чи дорадчим”- підсумовує Галина Васильченко.

Розвиток та підтримка малого і середнього бізнесу – один із найважливіших пріоритетів УГП. Якщо маєте ідеї або ця тема цікавить вас більше, пишіть нам [email protected], або телефонуйте 098 8085615.

 

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top