Порошенко востаннє на посту президента звернувся до українців (ВІДЕО)

Відповідне відеозвернення глава держави оприлюднив на своїй сторінці на Facebook.

«Хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством», — сказав Порошенко.

Крім того, він побажав успішного президентства новообраному главі держави Володимиру Зеленському.

«Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра він буде президентом моєї країни», — сказав Порошенко.

 

Звернення Петра Порошенка

Стратегічна мета, яку я проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі – до 2023 подати заявку на членство в ЄС та отримати План дій щодо членства в НАТО. Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного. Вірю в успіх нашої країни та її європейське майбутнє.Хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством.Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра він буде Президентом моєї країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє вірю. Тож хай Господь Україну береже, а її новому очільнику – допомагає в роботі.

Geplaatst door Петро Порошенко op Zondag 19 mei 2019

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком у другому турі склала понад 48% голосів. Явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Шоумен Володимир Зеленський за підсумками другого туру переміг у всіх регіонах України, окрім одного — Львівської області.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top