Зеленський хоче дебатів на Олімпійському/ “Дав” Порошенку 24 години (ВІДЕО)

скріншот з відео

 

 

 

 

 

 

 

Кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із діючим президентом Петром Порошенком.

Звернення опублікували в офіційній групі “Команда Зеленського” у Facebook.

“Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу відморожусь, заховаюсь. Ні. Я це не ви у 2014 році (тоді Порошенко не став дебатувати з Юлією Тимошенко – ред.)”, – сказав він, озвучивши при цьому низку умов.

“Чекаю на вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов’язково пройти експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент”, – заявив Зеленський.

На Facebook-сторінці ЗеКоманди також почали вести зворотний відлік з моменту оприлюднення заяви Зеленського.

Першого квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів у президенти, які пройдуть у другий тур виборів, узяти участь у дебатах«Суспільне» покликало на теледебати учасників другого туру виборів президента. Ними будуть Зеленський та Порошенко.

Ст. 62 Закону “Про вибори президента України” каже, що дебати проводяться в останню п’ятницю перед днем ​​повторного голосування між 19:00 і 22:00 в прямому ефірі тривалістю не менше 60 хвилин. У разі відмови одного з кандидатів або неможливості його участі виділений для дебатів час віддається його опонентові.

Share this post

2 Replies to “Зеленський хоче дебатів на Олімпійському/ “Дав” Порошенку 24 години (ВІДЕО)”

  1. Валентина сказав:

    То майбутній президент не знає законів? Шоу понад усе! Ви готові їсти шоу замість обіду в чужій хаті, бо своєї в нас вже не буде? Тоді голосуйте за Зе!

    1. Валентин сказав:

      24 години дали лише на відповідь ПП. А в іншому, прямий ефір може вестися зі стадіону в останню п’ятницю перед днем ​​повторного голосування між 19:00 і 22:00 не менше 60 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top