У Дрогобичі на перехресті перекинувся позашляховик. Ексклюзивне відео ДТП

У Дрогобичі на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Володимира Винниченка, біля колишнього універмагу, трапилося ДТП за участі двох автомобілів.

Один з них, а саме позашляховик, перекинувся. На щастя, ніхто не постраждав.

Ми отримали ексклюзивні кадри цієї дорожньо-транспортної пригоди:

На вашу думку, на кому вина за це ДТП?

Share this post

36 Replies to “У Дрогобичі на перехресті перекинувся позашляховик. Ексклюзивне відео ДТП”

 1. Александр сказав:

  Звісна річ – автівка, що прямувала вліво, мала його пропустити. Але й швидкість джип мав високу, дурень.

  1. Сергій сказав:

   зовсім і не висока швидкість!
   краще зверніть увагу не світлофор

 2. Павло сказав:

  Яка була швидкість у Рейнжа невідомо,але той дурень на Фольцвагені мав перед тим,як повертати,переконатись,що не створить аварійної ситуації!

  1. Сергій сказав:

   не рейндж, а форд)

 3. тарас сказав:

  На світлофорі в момент зіткнення горить жовтий для перпендикулярної смуги. Враховуючи затримку перемикання світлофора на перехрестях в 7 секунд – Форд летів на червоне, сподіваючись що проскочить. ФВ завершував свій маневр, оскільки він вже був на перехресті, нічого не порушуючи. Просто не зреагував на мудака який летів без гальм. А на переході могли бути люди…

  1. ПДР сказав:

   Форд проїздив світлофор, з свого боку, ще на зелене , чи мигаюче зелене. Жовте ввімикнулось коли форд був уже на переході за межами світловфора (фактично він теж закінчував маневр). Доки не буде встановлено , що швидкість форда поза 50 км – винен фолькс ОДНОЗНАЧНО. По відео – не подібно, щоб швидкість форда була вище 50 км на год. А на переході людей не повинно бути…. У ПІШОХОДІВ ВСЮДИ ГОРІВ ЧЕРВОНИЙ КОЛІР !!!!!

   1. цікаво сказав:

    Включіть повільний перегляд і побочите, форд проїхав свій світлофор на зелене( чітко видно дублюючий світлофор на зворотньому боці ), на момент включення жовтого(зелений ще горить) форд вїжджає на перехрестя(якраз на початку радіусу), і починає зміщатися вправо , щоб уникнути зіткнення (не видно щоб гальмував),Швидкість спірне питання. а фольксваген доганяє його і удар в задню частину , уже на першій полосі. По факту два впертих дурня, кожен міг пригальмувати і пропустити. але винен водій фольксвагена.

 4. Ірина сказав:

  Немає затримки на 7 секунд, світлофор не відрегульований зразу переключився, це добре видно, подивіться на світлофор біля синього буса!

 5. Оля сказав:

  Велике щастя що біля переходу не стояли люди

  1. цікаво сказав:

   ТАК щастя а то Харків би повторився

 6. Люба сказав:

  Аналогічна ситуація трапилась у Харкові, згадайте скільки людей загинуло. Ненавиджу дибілів, які газують і стараються проскочити на жовтий – цей колір на світлофорі для того щоб приготуватись їхати або тормозити перед червоним!!!!!!!!!

 7. Феська сказав:

  Хлопці не звинувачуйте на фольку, він закінчував маневр на жовте світло, перед перпендикулярним зеленним,щоби звільнити перехрестя. А мажор на Фьорді мав зупинитись перед червоним. А там як гроші вирішать, так і буде. Мені шкода обох.Нехай Ваас всіх БОГ милує.

  1. Анонім сказав:

   Який червоний,форд проїхав світлофор на зелене,жовте, був на переході,то баран сліпий на фольцвагені мав пропустити

 8. Іван сказав:

  Винуваті двоє. Навіть не обговорюється. Форд баран хотів встигнути на жовте пролетіти, фольтсваген баран по бистрому хотів закінчити маневр не пропустивши форда який спішив.

 9. Олег сказав:

  На цьому перехресті завжди будуть аварійні ситуації в зв’язку з неправильною роботою світлофора. Жовте світло горить одночасно для тих хто хоче закінчити маневр і тих хто починає рух, а повинна бути пауза в пару секунд, щоб водії закінчили маневр!!!

 10. Віталій сказав:

  Люди добрі подивіться уважно з якою швидкістю рухався форд точно не 50км,,, зверніть увагу що форд вийхав на жовте світло це чітко видно на відео,,, аналогічна ситуація в Харкові виноваті двоє!!! Наказати двох по справедливості!!!

 11. Іра сказав:

  Всі обговорюють хто винен з водіїв (обидва по свому не праві)але якби не вибитий бордюр то джип так би не перевернувся і не побився.За це хтось відповість????

  1. Олександр сказав:

   Який бордюр? Він вибитий вже після того як джип в нього заїхав. Подивіться відео уважно

  2. Який бордюр шановний має щастя водій фордащо бордюр ,, а так могли бути смертельні наслідки!!!! сказав:

   Який бордюр що ти пишеш!!!! має щастя водій форда що він зупинив його ,, а то могли бути смертельні наслідки людина торгує в кіоску, має щастя від Бога водій Форда (Харків Зайцева та Дронов )!!! Виновата прокладка між рулем та сидінням!!!

 12. Ростислав сказав:

  Очевидно виноватий спершу водій форда так само виноватий і водій фольцвагена водій повів себе неадекватно летів на перехресті перевищення повезло йому що людей небуло а то б мав проблем ше більше хай роблять висновки шо непотрібно літати в місті наказати справедливо буде двох!!!

 13. Микола сказав:

  На відео чітко видно, фольц виїхав на перехрестя на зелене світло, тобто по правилах він мав закінчити маневр, навіть якщо вже на перехресті йому завсітило жовте чи червоне. Форд теж проїхав сам світлофор на зелене світло, це теж чітко видно на відео, якщо дивитись по кадрах, далі вже коли він був за метр-другий від фольца якраз і загорілось жовте. Тобто по факту обоє закінчували маневр, проїзд перехрестя. По правилах фольц мав пропустити форда. Велике питання до водія фольца : « для чого повертати, якщо ти бачиш що тобі назустріч на великій швидкості їде машина?», також питання до водія форда – «нащо летіти, якщо ти бачиш що за секунду буде жовте і червоне, невже в роддом дружину віз» Те, що водію фольца мало бути видно що форд їде прямо в нього я не сумніваюсь. Я припускаю, що водія фольца відвернув увагу або на телефон або на пасажир, і він тупо не дивився прямо, а повертав на автоматі, думаючи що вже всі стоять на червоному світлофорі. Шанс для фольца щоб доказати свою правоту лишається лише, якщо він докаже що форд порушував швидкісний режим, тобто їхав швидше дозволеної швидкості, а саме 50+20 км/год.

  1. Підтримка сказав:

   Цілком підтримую. Хоть хтось бачить ситуацію в дійсності. Але… яка би не була швидкість у водія форда у будь якому випадку у водія фольца перешкода справа при одинакових умовах закінчення їх маневрів. Тому вина фольца 100%

  2. цікаво сказав:

   Через декілька годин проїжджав те ж перехрестя в трохи іншій ситуації . Хочу відміти що поертаючи наліво зі сторони стрийської(аналогічно фольксвагену) видимість прямо дуже мала (від сили 2 машини), особливо якщо зі сторони Володиира Великого також повертає вліво машина. Починаеш поворот практично всліпу, і на 1 полосу зі сторони центра випираєшся не знаючи чи летить по ній хтось зі сторони ВВ. Це не відміняє правила. але є питання.

   1. Микола сказав:

    Не можу погодитись. Форд зовсім не повертав на Стрийську, тим більше крім форда не було ніяких машин. Не помітии форда який їде фактично тобі в лоб дуже важко. Я стараюсь в таких випадках дотримуватись правил трьох Д – дай дорогу дураку, навіть якщо ти на головній. Фольцу достатньо було зупинитись на 2сек, щоб проскочив форд, і повертай собі далі. Хоча як я писав вище, це може бути що щось відвернуло увагу водія фольца, що і стало фатальною помилкою.

 14. Анонім сказав:

  Хто б не був винуватий але гляньте на реакцію перехожих,ніхто навіть не підбіг до людей щоб глянути чи все в порядку з ними,чи живі…

 15. Міша сказав:

  Винуваті обоє!!!!! І обох карати по повній!!!!! Людей не вчать інші ситуації які траплялись, навіть і в Харкові!!! А зараз цей світлофор взагалі погано працює часу мало Що водіям Що пішоходам!!!!

 16. Микола сказав:

  Винуваті обоє. Але як і хто буде покараний треба слідкувати.

 17. Борис сказав:

  Однозначно дебіл на позашляховику винний! 😡

  1. Віталій сказав:

   згідний з вами 100%!!! він порушив 4 пунка правил дорожнього руху

 18. Віталій сказав:

  Згідний з вами 100% !!! водій форда ” ” порушив 4 пункти правила дорожнього руху

 19. Ігор сказав:

  Слава дуракам!

 20. Роман сказав:

  ”Зайцева-Дронов №2”. Цього разу, на щастя, без жертв.
  Правила порушили обидва водії.
  Водій Ford’а – проїзд на заборонений сигнал світлофора (синій зустрічний Mercedes зупинився ще до появи Ford`a), водій Volkswagen`a – ”перешкода справа”.

 21. .... сказав:

  Скажіть будь ласка шановні водії як що у вас зелене і ви повертаєте на ліво то ви не маєте пропустити машину яка їде навпроти? У нас це так правда не знаю ваші правила дорожнього руху мені здається в Дрогобичі їздять по своїх особливих правилах но я знаю одне завжди як що повертаєш на ліво пропускаєш машини що їдуть навпроти!!!!

 22. Віталій сказав:

  По-перше швидкість форда була перевищенна!!!! По-друге забороненний сигнал світлофора!!! По-третє машина без української реєстрації!!! Водій Фольксвагена також винен повинен був пропустити гонщика,,, але якщо б форд зупинився як спрінтер зверніть увагу на відео нічого б небуло. ВИННІ ДВОЄ!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top